Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Makita radió vélemények?...

Makita radió vélemények? Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
Épitkezésre kéne valami szuper radió szerintetek ez tényleg olyan sok mindent kibir? Ti látatok már ilyet epitkezésen?

2019. nov. 14. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A burkoló hozott egyet, rettentő mocskos volt, de működött. De az rohadt élet, hogy nem hagynék ott egy nyílt építkezésen idegen melósokkal egy hatvanezres rádiót.
2019. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem már 2éve megvan nagyon elégedett vagyok vele. Ács vagyok és minden nap viszem az építkezésre ahol napi 11-12orán át végig megy. Nagyon szép a hangja és eszméletlen miket kibír. Kapott már elég rendesen és még semmi baja. Egy 5amperes aksival kb 2-3napot bír. Amugy 1es ezt igazából nem értem miért nem vinnéd építkezésre hiszen a munkás kocsik tele vannak több száz ezer forint értékű szerszámokal. Aztán a fele szerszám ott van a platón szabadon az építkezésen. De lehet hogy az ország másik felén máshogy van itt simán ott hagyom ha be kell mennem a céghez még valamiért. Amugy a kérdésre vissza térve ha holnap tönkre menne azonnal vennék egy újat ugyhogy bátran ajánlom.
2019. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Édesapám már jópár éve használja hibátlanul. :) Pedig éri a fűrészportól vakolat-poron át mindenig is. Szereti.
2019. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!