Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TCL típúsú televíziót hol...

Gabesz147 kérdése:

TCL típúsú televíziót hol gyártják?

Figyelt kérdés
Jól néz, ki az ár is jó, de nem merem megvenni, amíg ezt nem tudom.

#TV #gyártók.
2019. nov. 15. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kínai a cég. De gyártanak Indiában is. Okostelefont is készítenek.
2019. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egy másik típus, az OK, ruandai, nem sok jót írnak itt róla :-).

Ezért kérdezősködöm.

2019. nov. 15. 09:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Az OK MediaMarkt saját márka.
2019. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
OK.-ét nem veszünk, se TV-ét, se egyebet:-), köszi.
2019. nov. 16. 08:16
 5/13 anonim ***** válasza:
nincs mit. nekem mondjuk OK hűtőm van, nincs vele semmi gond.
2019. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 5/5, köszönöm ezt is, talán egy hűtő egyszerűbb, és előítélet ide, vagy oda, nem is néznek ki rosszul az OK termékek.

Szép napot!

2019. nov. 17. 07:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Szívesen. Arra nem céloztam, hogy nyugodtan lehet OK tévét venni, mert fogalmam sincs. Most Panasonicom van, és ez is elég bugos, azaz a drágább Pana modelleknél is jelentkezhetnek ilyen gondok. Hasonló bajom volt már Sharppal és Philips-szel is. Ha nem kellene fejhallgató-csatlakozó és PVR Time-Shifttel, mást vennék. Talán épp TCL-t vagy OK-t. A TCL gyártja egyébként az Alcatel telefonomat és a Thomson tévéket is...
2019. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Telefonomat = telefonokat. Pedig ki van kapcsolva az automatikus javítás.
2019. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 7/8, # 8/8


Köszöszönöm. Nekem Alcatel telefonom is van egy "nagymama" telefon:-) , melóba használtam, nyugdíj előtt (pár hónapja sikerült letenni a lantot"), hasznos volt, bejáráskor ebbe írni, mintha telefonálnék, világítani vele.

A TCL végül is onnét indult ki, hogy meglátott darab azért volt extrán olcsó, mert kicsomagolt, a használat apró jelei látszanak rajta, hasz. ut bontva, stb.

Tehát visszavitték, csak én ezt későn vettem észre.

Egy kicsit többet érdemes lesz áldozni rá, most egy 81cm Sharp TV-ém van, egyszer tápegységet cseréltetni kellett, nagyobbat vennék, ezt rokon megkapja.

Sima USB felvétel nekem elég, a PVR Time Shiftnek utána néztem, mi is az pontosan :-), ilyen igényem nincs, fejhallgató csak éjjel, a szomszédok miatt.

Végül is minden vásárlásba van kockázat:-). Üdv.

2019. nov. 18. 08:27
 10/13 anonim ***** válasza:
A fejhallgató-csatlakozóra külső sima sztereó hangszóró miatt volt szükség, ami sokkal jobban szól, mint a beépített. A Time-Shifttel meg tudod állítani az élő adást, mintha videót néznél, pl. amíg kimész wc-re, ha csatlakoztatsz hozzá külső merevlemezt. Némelyikhez egy nagyobb kapacitású pendrive is elég, de nem javaslom, mert hosszabb távon igénybe veszi. Ha ez a funkció automatikus, azaz folyamatosan megy, vissza is tudod "tekerni" egy érdekes jelenetnél. Ilyen tudtommal nincs a TCL-nél. Üdv.
2019. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!