Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 10ben a start menüből...

Windows 10ben a start menüből ha rá nyomok egy ikonra jobb kattal miért nincs ott a fájl helyének meg nyitása?

Figyelt kérdés
Enélkül nemtudom kitenni a az ikonokat az asztalra mert mindig meg nyitotam is a mappát aztán a parancs ikon ki masoltam
2019. nov. 15. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld a jobb gomb/küldés/ Asztal (parancsikon létrehozása) opcióval.
2019. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy kihúzod a parancsikont az asztalra, a következő módon :


-Csak húzás = áthelyezés (másik meghajtó esetén másolás)


-húzás + CTRL = másolás (minden esetben)


-Húzás + SHIFT = áthelyezés (minden esetben)


-Húzás + SHIFT + CTRL = Parancsikon létrehozása

2019. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint ezt honnan csináljam? Startbol eztigy nem lehet
2019. nov. 16. 06:07
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert nekem az a gondom , hogy a tálcárol meg a startol próbálom ki húzni de nemtudom..

Eddig rá mentem fájl helyének meg nyitása és be dobott a mappájában onan meg kimasoltam..

Ha már itt tartunk ,hogy tudom megnézni hogy az app hova van telepítve?

2019. nov. 16. 06:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Parancsikonon jobb katt >> tulajdonságok
2019. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nade ezaz ,hogy nincs parancsikon ,mert a start menü bol nemtudom ki tenni az ikonját...
2019. nov. 16. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik alkalmazásnál sem működik? A Windows alap alkalmazásait és amit a Microsoft Áruházból töltesz le, azokat nem lehet kitenni az asztalra parancsikonként. A Többinél pedig ott kell lennie a jobb kattintással Egyebek - Fájl helyének megnyitása.
2019. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaaa akkor ezért nem tudtam

..

Nincs rá valami megoldás,hogy mégis ki lehessen?

2019. nov. 16. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!