Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek az Xbox One vagy...

Szerintetek az Xbox One vagy a PS4 kontroller kényelmesebb/jobb? Miért?

Figyelt kérdés
Én véleményem szerint az Xbox kontroller kényelmesebb számomra, mert nagyobb, kicsit minőségibb érzetet kelt, és szerintem így sokkal jobb, hogy az analóg kar bal oldalon fent helyezkedik el. Mindkettő kontrollerrel volt már szerencsém játszani több órát. Most nem győzködni akarok senkit, hogy az egyik jobb mint a másik, csak leírtam a véleményemet, és kíváncsi vagyok a tiétekre is. :)

2019. aug. 23. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Véleményem szerint játéktípus függő. Sport játékoknál preferálom az Xbox kontrollert, de kb minden más kategóriában a PS áll jobban kézre.


Bár PC-s vagyok (egér miatt), voltam, és maradok is, de ez a tapasztalatom.

2019. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ki mit szokott meg

nekem pl nem áll kézre az xboxos, de nem zavar ha neked az jön be jobban

2019. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a ps kontroller áll kézre jobban, de annyira nem számít. A lényeges szempont szerintem az, hogy a ps-é tölthető, míg az xbox-é elemes.
2019. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az xbox one-é. Könnyebb és a joystickot is tolni kényelmesebb, kényelmesebb fogni az egész kontrollert.


PS4-esek, ne nézzetek toxicusnak, fogtam már én is elég sokszor PS4 kontrollert, de az majdnem olyan mintha Xbox 360 kontrollert fognék

2022. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!