PocketBook 627 Touch Lux 4 olvasón, miként lehet a kedvencek közé tenni a könyveket?

Figyelt kérdés

Illetve megjelölni kedvencnek?

Nemrég vásároltam nejemnek karácsonyi ajándéknak. Próbálgatom a készüléket. Nagyon tetszik nekem és gyerekeimnek is! (nagy az esélye veszünk még egyet majd)

Közel 2000 könyvet tettünk rá (ill. memóriakártyára). Elég fontos lenne, ha ki lehetne választani a kedvenceket! :-) Azt megtaláltam, hol van a kedvencek mappa, de hogy miként kerülnek bele a könyvek, azt nem. Leírásban nincs benne, a PocketBook support nem segített, általános választ küldött, miként kell a készülékre tenni a könyveket. :-o :-(



2019. nov. 27. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A könyvtárban, a könyvre ha hosszan rányomsz, kiteszi opciók közé, hogy kedvencekhez adás...
2019. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én eddig ott nem is kerestem. Mivel nem az összes könyv volt bejelölve a könyvtárban, így egy sem jelent ott meg. :-) Eddig csak a kezdőoldalon nézegettem a könyveket. Ha ott ráklikkelek hosszan, akkor megnyit és töröl lehetőségek voltak csak. Most bejelöltem a könyvtárban az összes könyv feliratot és mind megjelent. Ahogy írtad, ott rányomva már a kedvencek közé és egyénileg elnevezett polcra is rá tudom tenni. :-D

Szuper!

Lassan megismerem a gépet!

2019. dec. 1. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!