Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől lehet ez a puffogás kis...

Mitől lehet ez a puffogás kis hangerőn?

Figyelt kérdés

Szóval beszereltem kocsiban erősítőt + mélyládát és kis hangerőn elég rossz hangja van. Buffog kattog, mintha egy kinai melyladat vettem volna apró pénzért. De nagy hangeron meg maximalisan élvezhető a melyhang és erőteljes. Kis hangon meg nagyon rossz mintha egy magas hangszorora akarnal raadni csak mélyet. Beállítás hiba vagy erősítő problema vagy mélynyomó? Kis hangerőn kikapcsolom az lpf-et akkor ugye szol a kozep-mely és olyankor nem hallani, de nagy hangerőn meg rossz ha az ki van kapcsolva. Igazából nem egy nagyon nagy probléma számomra csak szeretem ha valami tökéletesen meg kis hangeron is.

Erosito egy sony xm zr604 a melylada crunch 350w rms.

Segitsegeket,tippeket elorem is köszönöm!



2019. dec. 7. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy a loudness, azaz fiziológiai hangerőszabályzás, emeli meg a mélyet, alacsony hangerőnél.

Másrészt a reflexdoboz hajlamosabb rosszul reagálni az ilyesmire, mint egy zárt rendszerű doboz.

2019. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ohh értem. Nagyon szépen köszönöm.

Ez szabályozható valahogy?

2019. dec. 7. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
a rendszámtábla veri a festéket a karosszériáról...
2019. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha van a fejegységen Loud vagy hasonló beállítás.
2019. dec. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
"Ha van", persze ez olyan dolog, hogy melyiken nincs?
2019. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen ilyen beállítás rajta. A rendszamtablanak meg koze nincs hozza.

Koszonom mindenkinek eddig a segitseget ment a zold pacsi :D majd hozzaszokom :D

2019. dec. 8. 10:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Loud-ot megtalaltam a fejegysegen, de javulni nem javult. Ugyanugy adja azt a rossz hangzast kis hangerőn. Más tipp, hogy ez miert lehez?
2019. dec. 11. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivenni mennyire macera? Autó nélkül próbálnám ki szabadban.
2019. dec. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki lehet de nem fog változni semmi. Nyitott csomagtartónál is ugyanez a jelenség, pedig ott semmi nem tudja lefogni és van elég helye levegőt kinyomni :)
2019. dec. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!