Xbox vagy PS? Érdemesebb

Figyelt kérdés

Ajándékba vásárolnám. Nem nagyon értek hozzá.

Melyiket érdemesebb megvásárolni előnyök / hátrányok.

Így , hogy még egyikkel se volt dolgom PS felé hajlok igazán.



2019. dec. 14. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem xboxom van, mivel annak szoktam meg a kontrollerét.
2019. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
annyi a különbség hogy az xbox erősebb, mások az exclusivok, xboxnál onlinehoz kell sajna fizetni. és a kontroller
2019. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xKakashix ***** válasza:
#2 csak a One X az erősebb és Ps-nél is kell fizetni az online-ért a nem free to play játékoknál asszem... de nem vagyok benne biztos.. egyébként az első szempont az legyen, hogy a haveri társasága milyen konzolon játszik annak akinek veszed... az xbox nagyon jó a game pass miatt, a PS meg az exclusive-ek miatt
2019. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Almafa96 válasza:

Attól függ kinek veszed.

Amikor én vettem nekem a játékok voltak a mérvadóak ezért a ps mellett döntöttem szerintem sokkal jobb exclusivokat csinálnak ps-re mint xbox-ra.

De kinek mi tetszik, ha tudod milyen típusú játékokat szeret akkor könnyű a döntés keress egy ps, és xbox exclusivos listát és mérlegelhetsz vajon melyik fog neki jobban bejönni, vagy kerülőszavakkal szedd ki belőle, vagy a barátaiból.

2019. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ps erősebb grafikailag,mindig is erősebb volt,és a játékok a prioritásai nem a skype meg egyéb töltelék dolgok,illetve az xbox exklúzív felhozatala egy nagy 0,a ps-nél meg ott az uncharted,the last of us,days gone,Horizon Zero Dawn stb,stb,stb...komoly gamer playstationt vesz,ezt a ps4 eladási statisztikái is elárulják,ami mindig magasan veri az xbox-ot...
2019. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!