Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » QLED tv kép torzulás gyors...

SztupaDin kérdése:

QLED tv kép torzulás gyors mozgásnál?

Figyelt kérdés
Üdv! Nemrég vettem egy qled tv-t és észrevettem, hogy gyors mozgásnál torzul a kép. Full HD filmnél ugyanúgy, mint 4K esetében. A filmet HDD-ről nézem, usb-vel van összedugva a tv-vel. Qled tv-nél ez normális? Ha nem, akkor mi lehet a gond? Előre is köszi a válaszokat.

2019. dec. 14. 16:48
 1/5 xKakashix ***** válasza:
ahogy néztem az auto motion plus-t ki kell kapcsolni a picture beállításoknál mert alapból be van.. talán ez megoldja
2019. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az a gond, mert mikor játszom ps-en, akkor az auto motion plus ki van kapcsolva a játél mód miatt, de gyorsabb mozgásnál, vagy amikor a kamerát forgatom körbeakkor is torzul a kép.
2019. dec. 15. 15:17
 3/5 xKakashix ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=cx0PSPJ9y2c&t=382s

2:48-tól nézd, ugyanez van mint a videóban? mert ha igen akkor a game enhancert is offolni kell

2019. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez, de a tv menüjében nem találok ilyen beállítást.
2019. dec. 15. 18:02
 5/5 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam. Köszi

A segítséget!

2019. dec. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!