Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth audio adapter házilag?

Bluetooth audio adapter házilag?

Figyelt kérdés
Szeretnék építeni egy bluetooth hangszórót házilag, de nem szeretnék netről mindenféle vacak olcsó audio adaptert venni, főleg nem ezeket az olcsó kínai idegesítő hangokkal ellátott adaptereket. Szóval kellene egy tervrajz bluetooth audio adapterről amit otthon is össze lehet rakni.

#Bluetooth audio adapter
2019. dec. 18. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülyeséget gondoltál ki, de majd rájössz szerintem.

Ennek például nincs kínai hangja:

[link]

Trillázó jellegű hang van, amikor csatlakozik a BT.

2019. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen M18 modulom is:

[link]

Ez talán kellemesebb dallamot ad, mint az előző, noha a másik is csak akkor volt zavaró, amikor feltekert hangerő mellett kapcsoltam be.

Egy időben autóban teszteltem (#1), zenélés közben felnyomtam a hangerőt, majd kikapcsoltam. Ilyenkor volt az, hogy bekapcsoláskor túl hangosan trillázott, amennyiben nem tekertem vissza az autórádió potméterét.

2019. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zzzoli ***** válasza:
Kapcsolási rajz van bőven a neten. Amennyiben be tudod szerezni az alkatrészeket, meg tudod tervezni a nyákot hozzá, ki tudod maratni, majd ráforrasztani az alkatrészeket és feléleszteni az áramkört, akkor kivitelezhető a dolog.
2019. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!