Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha bele rakom mind a 4 ram ot...

Ha bele rakom mind a 4 ram ot a gépbe akkor kikapcsol pár másodpercre indítás utánn! ( (Egyforma az összes ram 4x 2gb ) ) ?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy nekiálltak hűtőpasztával lekenni a procit

Ez mind szép és jó le kentem vissza raktam !

Amint be akartam kapcsolni a gépet felzúgott elindultak a ventik és kb 3-5 mp múlva kikapcsolt! És ezt végtelenül csinálta

Ha kikapcsolt utánna be kapcsolta saját magát! (Nem nincs be ragadva a gomb )

De azt felfedeztem hogy a az a1 és az a2 es slotba nincs ram akkor fut a gép rendesen!

Mi lehet vele a gond már minden fajta féle elektromos cuccok hoz való kontakt spray-t próbáltam de nem orvosolta a problémát!

?

Alaplap:Asrock b75-pro 3-m Proci:Intel i3 3220 Videókartya: Nvidia GeForce gtx 1050ti Ram:Geil DDR3 2gb cl=9-9-9-24 1333MHz Táp:lc 5550 v 2.2 ?



#nem indul #RAM #nem tudom mi a baj de idegesít
2019. dec. 20. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Bios mit mond? Csippan bekapcsoláskor?


Szedd ki az összeset és kompresszoral óvatosan fújasd ki a ram foglalatokat.

Utána egyesével nézd meg hogy mind működik rendesen, ha igen akkor pakold vissza az összeset. Ha így sem jó próbáld cserélgetni őket a foglalatokban.

Ha még mindig baj van akkor az alaplapnak vége van,

2019. dec. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezek már mind meg történtek amiket felsoroltál de nem működik!

Szerencsére nem gáz mert nincs még egy éves sem az alaplap még garis

2019. dec. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!