Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan TV konzol, amit nem...

Van olyan TV konzol, amit nem a falra kell felfúrni? Mondjuk ilyen álló konzol?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a mostani tv-met kicserélem egy nagyobbra. A mostani tv-m egy szekrényen van, de mivel kicsi, így elfér rajta. A tv amit kinéztem viszont a két szélén van a talpa, így nem férne el a szekrényen. Konzolt sajna nem tudok felfúrni, mert ahol van/lenne a tv, ott gipszkartonból van a fal. Max álló konzolt tudnék venni, de nem találok ilyet. Vagy azért, mert nem létezik, vagy mert béna vagyok és nem találok. :D

Van olyan tv, aminek közepén van a lába, de az drágább 25-30 ezerrel.


2019. dec. 21. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
CSináltatsz egy lakatossal. Ami van vagy drága vagy nem megfelelő vagy nem bírja el a tévét, én is méretre készítettem.
2019. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vagy vegyél az obiban, praktikerben, akárhol egy polcelemet ami elég széles a tv lábához.

nekem is ez van.

t..öm kivan már, hogy feláldozzák a használhatóságot a dizájn oltárán.

én ugyanakkora tv-t vettem, mert nem kellett nagyobb, csak ennek már az oldalán van a lába.

2019. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mióta lapos TV-k vannak, mindig talp nélkül teszem le a bútorra, ami egy üvegajtós Hifi-szekrény.

Egyrészt nem szeretem a talpakat, valahogy esztétikailag irritálnak a talpas TV-k. Másrészt az alacsonyabb pozicionálás céljából. Így persze az sem volt gond, amikor talp nélkül jutottam hozzá egy jó plazmához, hiszen úgysem kellette volna.

Megoldottam természetesen, hogy hátul rögzítése van, nem borul el.

2019. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!