Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hitachi 55hk5100 hoz milyen...

Hitachi 55hk5100 hoz milyen upc taviranyito kód kell?

Figyelt kérdés
Talaltam egyet de azzal csak egy gomb mukodik.

2019. dec. 25. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2019. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Ezt csak arra írom, hogy milyen jól megköszönted a válaszom:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2019. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Re: #2

Holnap megint meg fogja kérdezni.

2019. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat meg az lenne a kerdesem hogy talalhatok hozzá normalis kodot amviel nem csak egy gomb működik vagy ne keresgéljek tovabb
2019. dec. 26. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem látom a reagálásodban a konstruktivitást. Elvileg ezt kellett volna írnod, a linkelt témával kapcsolatban:

- Igen, végigpróbáltam a keresőmódot, de úgysem talált másik beállítást.

Ugyanis így nem lehet tudni, hogy érted-e egyáltalán, miről beszéltem.

2019. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen elkezdtem a keresest es talaltam is egyet mentem tovabb akkor meg egyet de ezzekkel csak a bekapcsolo gomb mukodott. Valoszinuleg tobb kod is jo hozza. A teljes keresest nem hiszem hogy meg csinaltam mivel fogalmam sincs hogy meddig nyomkodjam a taviranyitott.
2019. dec. 26. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Esete válogatja, van olyan, amelyik dupla villogással, vagy valahogy jelzi, amikor a tárolt adatbázis végére ért.

A UPC-nél nem tudom, csak általánosságban írtam.

Ami leginkább kellemetlen, amikor nem tudja az ember, hogy az elejéről indult vagy közepéről, hiszen az sem mindegy. Hacsak nem állítjuk vissza gyári állapotba, vagy olyan is van, amikor észre lehet venni, hogy körbeért, mert már ugyanazt játssza ismét.

Az is jó, amikor legalább a talált kódot ki lehet olvasni, villogásokkal kiadja, némelyik tud ilyet.

De esélyes az is, hogy egyszerűen nem találsz benne jobb kódot.

Nem is nagyon látom értelmét, mióta a világ legjobb távszabályzója eleve adott:

[link]

Pár éve használom, nekem bevált.

Ebben aztán nincsenek előprogramozott kódok egyáltalán, azaz neked kell áttanítani az eredetiből, minden egyes gombot. De nem tart sokáig, "gyorsított eljárással" lehet tolni neki.

2019. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél
2019. dec. 26. 21:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nm nagyon ertekhez tunál olyat muatni amit Magyarorszagon is megtudok venni es ugyanezeket tudja? Csak azert kerdezem mert az aliexpress ről eleg sokara jön meg.
2019. dec. 27. 09:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Mostanában nem figyeltem ezeket, de olyat kell nézni, amin szerepel, hogy tanítható, learning, learnable stb.

Ezekkel lehet megcsinálni, hogy egymással szembetéve átveszi a parancsot, ezáltal rugalmasan testreszabható.

Amelyik csak előprogramozott / pre programmed, abban fix adatbázis van, ami pláne a set top boxokat nem is nagyon ismeri, még egyes TV-ket sem.

A boltokban olyan tanítható szokott lenni, ami előprogramozott is egyben.

Továbbá azt kell még nézni, hogy a gombok minősége, megnyomása, elrendezése mennyire tűnik szimpatikusnak, kézreállónak, azután amelyik jobban tetszik.

2019. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!