Kínai 2din 7023B probléma?

Figyelt kérdés

2003 as touranban rcd300 ast kicseréltem a fent említett fejegységre.

Sok gond volt.

ISO csati nem volt jo hozzá, így szivargyújtóról üzemel ha kikapcsolom akkor mutatja az időt a kijelzőn és a fénye zavar.Rádió állomásokat nem fog,fantomtápos átalakító kell vajon?

Régi rádiót nem tudom vissza rakni mert kábeleket levágtam a csatiról és amikor visszakötöttem ugyan úgy akkor be se kapcsolt, ezért van most szivargyújtóra kötve az új.

Jól szétbarmoltam az egészet, annyira akartam egy ilyen fejegységet.

Ja a kocsiban a csati drót színei nem egyérzelműek pedig gyári.

Fekete szín nincs.

2db piros-sárga (vastag)

2db barna-piros (vékony)

1db barna vastag és

1db barna vékony.

Antennát bedugtam lecsupaszítva a bégét de nem fogot semmit a rádió.

Szerintem csak jól szétbarmoltam az egészet.


Boldog karácsonyt



2019. dec. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ember, ezt még hallgatni is rossz. Eleve nem értem mi visz rá valakit, hogy ilyen kínai gagyi sz.rt önként építsen az autójába.

De ha már, akkor is szép tisztán dolgozunk, és a gyári köteget soha nem sértjük meg. Ilyenkor a gyári csatira teszel szépen egy ISO adaptert, aztán annak a másik végét már levághatod és kedvedre barmolhatod tovább, az autó gyári rendszere így nem sérül és a taknyolás később bármikor visszafordítható.

Hallod komolyan kész vagyok, hogy ilyen van...

2019. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem egyértelműek."

Ez csak egy multiméter kérdése, ami egyértelművé teszi.

Nekem egy más típusú eszköz tökéletesen működött így:

- Sárga: fix 12 V.

- Piros: gyújtás 12 V.

- Fekete: GND.

Értem ezalatt, hogy a gyújtás levételével kialszik minden, a készenléti óra is.

Vezetés közben vagy készenléti világítás vagy üzemi, ez már csak ilyen.

2019. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az érdekesség kedvéért, beépítettem még egy rejtett kapcsolót is, amivel állóhelyzetben is tudom aktiválni a rendszert, a gyújtás ráadása nélkül.
2019. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom és írtam is hogy jól elbarmoltam,kapcsolóra gondoltam én is a piros szálra hogy a memória megmaradjon.


Írtam hohy vissza kötöttem a csatira a kábeleket, de utána a gyári rádio be se kapcsolt, gondolom az egyforma vezetékekre és megvseréltem de úgy se.


Köszi a válaszokat.

Régen könnyebb volt egy fejcsere.

2019. dec. 26. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!