Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erre az órára tennék fel...

Erre az órára tennék fel kérdéseket, tudnátok rá válaszolni? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]



1. Ebben van SIM kártya?

2. Ezen van játék?

3. Kapok hozzá üvegfóliát?


Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2019. dec. 26. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs, nincs, nem.
2019. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor miaz a pingvin? Lennétek szívesek azt is meg mondani?
2019. dec. 26. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy a Karácsony a szeretet ünnepe, de a szereknek is vannak határaik. Hol látsz te bárminemű pingvint?


Egyébként ahogy elnézem ez valami nagyon nagyon legalja vacak Apple Watch vacak akar lenni, én ingyen sem venném fel, de még ha fizetnének sem.

2019. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ott 1 pingvin a bal felső sarokban.


És az én pénzem azt veszek amit akarok belőle!

2019. dec. 26. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehol nincs semmilyen pingvin, ha a Bluetooth (kék) logojára érted, az elég gáz.
2019. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nincs játék rajta, de amúgy felesleges is lenne.

Sim kártya nincs benne, de rakhatsz bele sajátot.

Üvegfólia nincs hozzá, hacsak gyárilag nincs rajta egy védőfólia, ami az eladásig védi, de az nem egyenlő azzal amit te szeretnél.

Természetesen azt veszel amit akarsz, de érdemes lenne a többiekre hallgatni, vagy tanácsot kérni milyen más jöhetne szóba.

Én már pár ilyen olcsó órát kipróbáltam, de egyik sem ért semmit, csak gond volt vele, bosszankodásra jó.

2019. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980 köszönöm a válaszodat a tanácsokat pedig ahogy tudom próbálom megfogadni.


#5/6 Nem mindenkinek van pénze apple watch-ra képzeld el. Én maximum 10 ezer forintig tudok venni órát mivel árva vagyok és a diákmunkából szedtem össze ennyit. A nevelő szüleim sem gazdagok és rokonom sincsen és pofátlanságnak tartom, hogy majdnem 60 évesektől pénzt kérjek karácsonyra.

2019. dec. 27. 10:54
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
De amúgy ez állítólag IOS-el nem kompatibilis.
2019. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
olvastam tudom.
2019. dec. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!