Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pubg-ról tennék fel kérdések...

A pubg-ról tennék fel kérdéseket (? ) | | V

Figyelt kérdés

1. Szeretnék egy játékot venni és a Pubg-n elgondolkodtam megérné megvenni ?

2. Még mindig buggos a pubg ? [link]

3. Megérné-e azt a 12.000 ft-ot vagy 9000-ret ?

4. Az igaz, hogy lehet 1 milliós géped is, a pubg vagy elfut rajta vagy nem ?



#videójáték #Battle Royale #PUBG #PlayerUnknown Battlegrounds
2018. ápr. 10. 18:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Figyelj ha neked tetszik akkor vedd meg, esetleg ha nem tudsz igy donteni,akkor toltsd le telora es probald ki azt ,elvegre az ingyenes es igy konnyebb a donteshozatal. A masik van egy oldal amin be tudod irni a gep konfigjat igy el tudod donteni ,hogy elfutna-e.
2018. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

PUBG in 2018

Mi van veled, ember?

2018. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A gépem elviszi azzal nincs semmi gond de kismillió storyt hallottam arról, hogy a pubg elindul a gépen aztán kilép és ez igy tovább, amúgy optimalizálták már valamennyire a játékot ?
2018. ápr. 10. 20:04
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
A PUBG egy szar munka. Rosszul is fut, nem is néz ki jól. Ja és még pénzbe is kerül. Mit gondolsz, miért ilyen népszerű a fortnite
2018. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen játékot javasolnál 4 komentelő ? A Fortnitén kivül mert az nekem nem nagyon jött be
2018. ápr. 10. 20:24
 6/11 anonim válasza:
Hagyd mar ezt a negativ embert kerdezo, a pubg sokkal jobb mint a fortnite ,nem hiaba jatszak annyian. Komolyabb is, a fortnite kb. egy minecraft 2.0,plusz ingyenes,azert is mondja a 2./4.( a ketto ugyanaz) valaszolo ezt,mert nincs penze megvenni. Sajat szived joga ,hogy megveszed-e vagy nem.
2018. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hagyd mar ezt a negativ embert kerdezo, a pubg sokkal jobb mint a fortnite ,nem hiaba jatszak annyian. Komolyabb is, a fortnite kb. egy minecraft 2.0,plusz ingyenes,azert is mondja a 2./4.( a ketto ugyanaz) valaszolo ezt,mert nincs penze megvenni. Sajat szived joga ,hogy megveszed-e vagy nem. Optimalizaltak mar, amugyis minden jatekban van egy apro hiba,amit kuszobolni fognak majd.
2018. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bocsi 2-azer kuldtem.
2018. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
t. pubcuck
2018. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akár a többi játék, ez sem való mindenkinek. Mást sem hallottam róla, mint hogy ez a legizgalmasabb játék evör, szívroham, szakad az emberről a víz, kézremegés, satöbbi, na ez kell nekem! Beleraktam 40 órát, és azt az időt sosem kapom már vissza. Elképzelhetőnek tartom, hogy valaki tényleg izgalmasnak tartja ezt a játékot, de én halálra untam magam rajta. Nekem az egész annyiból állt, hogy 10-20-30 percen át egy tök üres világban mászkálok, gyűjtögetek, aztán valahonnan valaki lelő, és kapok egy pár pontot, amiből majd egyszer vehetek egy virtuális pólót vagy sapkát. Kétszer nyernem is sikerült, de még akkor sem éreztem semmi izgalmat, vagy sikerélményt. Én CoD-on, Battlefielden nőttem fel, nekem folyamatos akció kell, nem ez a nyamvadt bujkálás meg keresgélés.
2018. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!