Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdéseket tennék fel a...

Kérdéseket tennék fel a StarStable-el. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Hogy kell gyűjteni a kék érméket?Hogy lehet StarRider-em (ugye nem kell hozzá bank -vagy hitelkártya)?StarRider nélkül is lehet játszani?És hogyan tudnék ugratni mert én mindig megnyomom a space (szóköz) gombot de mindig valami zagyvaságot ír ki amiből egy kukot se értek?És nem tudod beszélni másokkal hiába írom be a szöveget "szia" megint olyat ír ki amiről fogalmam sincsen?

2013. aug. 30. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Kék érméket csak szombatonként kaphatsz(100SC) de azt is csak akkor ha Star Rider vagy.

Star Ridert betudsz fizetni telefonon is, az árakat megnézheted a starstable.com oldalon.

Star Rider nélkül is lehet játszani, természetesen, de úgy nem izgi, mert csak a 4. szintig kapsz feladatokat. Utána már csak versenyezhetsz, és az istállóba etetheted a lovakat stb...

Ugratni szintén csak akkor tudsz, ha Star Rider vagy.

A chatbe meg csak akkor írhatsz, ha megerősíted az e-mail címedet.

Remélem kielégítő választ írtam. :)

2013. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szépen köszönöm!És még annyi kérdésem lenne, hogy hogyan kell megerősíteni az e-mailt és hogyha befizetném a Ridert akkor honnan menne a pénzem a telefonomról amiről hívni stb... tudok????
2013. szept. 1. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Huh, hát az az igazság, hogy én is kaptam a karaktert, de asszem, az e-mailt kell elolvasni, amit küldtek. De azért kérdezz meg mást is, mert a karakteremet kaptam. :)

Én úgy lettem Rider még nyár elején ,hogy egy telefonszámra kellett küldeni "V" betűt, és Rider lettem :) És a telefonomról levett 1200 Ft-ot.

2013. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi akk csak egy "V" betűt kell megnyomni?Ugye?
2013. szept. 5. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy nagy V betűt :)
2013. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. szept. 7. 10:09
 7/7 anonim válasza:

Lehet magyarul játszani.De ha tényleg szeretnél játszani fizess be 9000 ft-ot.Úgy örökre rider maradsz.ja és gondolom ha angolul játszol csak angol szavakat fogad el a chat.

TOVÁBBI JÓ JÁTÉKOT!

2015. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!