PS4-et meg lehet szerezni olcsóbban?

Figyelt kérdés
Szertnék ugye egy PS4-et de nekem kicsit dárga még 70 forint bár nyilván megéri csak iskola mellet nem tudok dolgozni stb. Nézegettem használtat de az ismerősöm használtan vett és hamar elromlott. Nekem az is megfelel ha egy megbízható embertől veszem meg aki keveset használta de ha találtam is az az ország másik végébe volt. (Baranya megye déli részén lakom). Tudtnátok egy olyan oldalt ahol olcsóbban juthatok hozzá ?

2019. dec. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

igen


olcsops4.hu

2019. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha kijön jövőre a ps5 és tényleg futtatni tudja a 4es játékokat, akkor elég olcsó lesz a használt 4es


ám egy dolog a gép, a programokat meg is kell ám venni. bár egy idő után minden címet leakcióznak akkor is ki kell csengetni érte vagy 10k-t


a szüleid nem tudnak segíteni? mondjuk felesbe veszitek a gépet együtt? és miért nem karácsony előtt jutott ez eszedbe?

2019. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 a játékokat hozzá fokozatosan szertném megvenni illetve a családtól kérni hogy ha esetleg szülinap jövő karácsony ilyesmi eseményeken kaphatnék-e.

A szülőkkel még megbeszélem de már van rá egy módom hogy hogyan tudnám hozzá összegyüjteni a pénzt.

Mire mondhattam volna hogy szertnék egy ps-t karácsonyra addigra már meg volt az ajándékom.

2019. dec. 29. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
na, szuper :)
2019. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!