Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni időszakban...

Szülés utáni időszakban milyen bugyit érdemes hordani (Jessa nadrágpelenka, Tena pants, egyéb), illetve ezeket orvosi javaslat esetén olcsóbban is be lehet szerezni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Chicco szülés utáni betétet használtam, a 30 db-os volt 2000 ft. 10 db kellett belőle, utána sima eü.betétet használtam.
2019. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima pamutbugyit hordtam Allways night betéttel.
2019. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó másfél,2 hétig kellett a Jessa nadrágpelenka.
2019. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Tena- T hordtam a kórhàzi napokon, utàna Allways ultra night- ot. Az első 2 szülésemnél volt szükség a Tenára, most a harmadiknàl szerintem elég lett volna az Allways a kezdetektől. Első szülés utàni első napon a chicco- t próbàltam, nekem az nem vàlt be.
2019. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima always teljesen megfelelt, igaz császárom volt.
2019. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 napig hordtam Chicco szülés utáni betétet, de mire hazaértünk már elég volt az Always éjszakai. Vettem én is nadrágpelenkát, de ki sem nyitottam a zacskós. Felesleges beruháznod, nagy tételben biztosan nem kell venned.
2019. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Nem tudom, màshol hogy van, nàlunk a helYi gyógyàszati segédeszköz boltban darabra is adjàk a Tena- T, 100 Ft körüli àron.
2019. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem sajnálsz. De előre felesleges beruházni bármi különlegesre. Én sima pamutbugyit vettem a kínaiban vagy a terhesség alatt hordott bugyikat (tudtam, hogy nem fogom többet használni és úgyis kidobtam volna)
2019. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tenát használtam a kórházban, itthon már elég volt a sima betét. A húgom alig 2 hónappal korábban szült akkor vettem egy csomaggal elég lett mindkettőnknek. Én nagyon egyszerűnek és praktikusnak tartom. Biztosan ki is lehet íratni bizonyos típusokat, de szerintem a terhesség kevés ehhez, de biztosat a házi orvosod tud mondani.
2019. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%
Én a müllerbe vettem szülés utáni betétet. Én tuti nem vettem volna fel pelenkát... Lehet többször cseréled, de én tuti szarul éreztem volna magam ha még pelenkát is használok...
2019. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!