Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet, praktikus választás?

Tablet, praktikus választás?

Figyelt kérdés

iPad 2019 10.2 120 ezer ft

Huawei t5 60 ezer ft

Samsung t720 130 ezer ft


Filmezés, netezés , böngészés , masangeren és nagyon ritkán max mobil legends re használnám és gondolkozok hogy mégis melyiket érdemes.


Munkába elején kis laptop helyet gondoltam mert a a gépet amúgy se használnám ki .


Mit ajánlotok?


2020. jan. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az első szempont az akkumulátora (min 3000 MAh A második szempont a Ram (mint 3-4) A harmadik szempont a Rom (min 32) A negyedik szempont a kijelző mérete (minimum 7) És a fő szempont a processzor sebessége 2.0 alatt nem érdemes.
2020. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Huawei akkor inkább M5
2020. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
iPad.
2020. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ezek közül szerintem az akksiját leszámítva a Samsung a legjobb! Bár valóban tény, hogy az iPad 8827 mAh akksija brutálisan nagy, de azért a Samsung 7040 mAh-sát sem kell gyakran tölteni, azon kívül viszont minden másban a Samsung a legjobb, a Huawei minden szempontból kiesik!

Viszont 130 ezer Ft-ig összességében inkább a Samsung T725 a legjobb tablet, ami gyakorlatilag teljesen ugyanaz, mint a T720, csak plusz van benne 3G és 4G modem is, amivel sokkal gyorsabban lehet netezni, mert gyorsabban és többféle jelet fog!

2020. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Találtam közbe egy t590 et a neten. Körülbelül egy kategória a t5 el. Ár érték arányban az milyen?. Elég a 3 gb ram?
2020. jan. 5. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mondjuk igen, középárban ez nagyon szuper!
2020. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!