Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen esetben érdemes megvenn...

Milyen esetben érdemes megvenni a 2.5 típusú hangfalakat? Ha jó hangminőség kell és jó basszus egyben, akkor jó választás?

Figyelt kérdés

Egyelőre kisebb szobába kell, de lehet, hogy meggondolom magam és nekiállok házibulit tartani vele. Utóbbi nem biztos.


Microlab Solo 7C, Thonet & Vander Hoch


Egyelőre ezek azok amiket kinéztem.


Nem tudom, különben, hogy miért írja azt a Microlab nél, hogy nagyobb hallgatói távolságot igényel. Közelről már nem szól elég jól? Egyéb fontos tudnivalók?


2019. aug. 19. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jó minőség kell,akkor ez még nem az,ha jó basszus kell,akkor ez még mindig nem az...
2019. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellene gy jó kis 2.1 es erősítő,,két stúdió hangfal,meg egy 30-as de minimum 25-ös zárt szub láda.
2019. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
OK de akkor miért írták, hogy ez a fajta hangfal (aktív) egyesíti a 2.0 erősségeit a 2.1 hátrányai nélkül.
2019. aug. 19. 20:51
 4/7 A kérdező kommentje:
? kimaradt
2019. aug. 19. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked mik az igényeid,de viszonylag jó cucc a Microlab,,csak én ennyit nem adnék érte,,inkább elmennék más irányba..

De lehet te olyan vagy hogy ha ezt meghallod akkor rögtön megtetszik,én meg csak annyit mondanák,hogy hát nem rossz de nekem nem ilyen kell..

Vannak pl nagy szubjaim is,ha már basszus is kell,és ha valamelyik ismerősnek megmutatom,hogy figyeld egész jól nyomja azért,,arra ő már azt mondja hogy hülye állat ez már több mint sok,,,meg egyebek..

Szóval meg kell hallgatni..

2019. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Melyiket vennéd ehelyett akkor? Főleg ilyen árban?


Különben ez mivel különbözik egy 2.0 vagy 2.1 től?


Nem tudom, különben, hogy miért írja azt a Microlab nél, hogy nagyobb hallgatói távolságot igényel. Közelről már nem szól elég jól?

2019. aug. 24. 07:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Microlab-ot venném.


Az ha nagyobb hallgatói távolságot igényel az arra vonatkozik,hogy ne az asztalra tedd a monitor mellé,mint egy pici pc hangfalat.

Főként a baszusoknál lehet észrevenni,hogy kis mérete ellenére van benne elég jó dübörgő mély is.

De ha a fejedtől fél méterre van,a számítógép asztalon akkor nem lesz akusztikus hangja..

2019. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!