Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Postai rendelésnél mit kell...

Postai rendelésnél mit kell figyelembe venni? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát úgy fogok rendelni, hogy a postára érkezzen meg a csomag, ahol aztán később felveszem. Először fogok így rendelni, ezért minden hasznos információ jól jönne.

Mennyi kg-ig lehet? Kell fizetni a tárolásért, vagy az már rendelés árában benne van? GLS lesz a szállító, ők kiviszik egyáltalán postára? Meddig marad ott a csomag ha nem veszik fel?



2020. jan. 5. 18:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
tehát akk még rendeléskor ki kell választani a postát, aztán 7-10 napig tárolják, és ott kell kifizetni a rendelés árát a postán, kihagytam vmit?
2020. jan. 6. 21:09
 12/12 anonim ***** válasza:

a megrendeléskor kell kiválasztani hogy hogyan szeretnéd kérni, hova szállítsák.

ha a postát választod, akkor oda fogják küldeni.

én is kértem már oda. kb 2 nap volt mire ideért (én kis faluban lakom)

kapni fogsz a postától emailt és/vagy SMS-t amiben benne lesz a csomagszám, ezt ha beírod a posta csomagkövetőjébe akkor látni fogo hol jár a csomag.

amikor megérkezik a kiválasztott postára kapni fogsz értesítést és mehet is átvenni - nyitvatartási időben!!

fizetni a postán kall akkor ha úgy kérted, ugyanis ezt is kiválaszthatod a vásárláskor (utánvét jeleni azt, hogy átvételköz fizetsz)

2020. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!