Elromlott a fülhallgatóm egyik fele. Lehet még vele valamit csinálni vagy vegyek újat? Ez esetben ajánlanátok 1-2-t?

Figyelt kérdés
Ezt a telefonnal együtt adták még(LG K10) ez volt az első fülhallgatóm és azóta is ezt használom,fogalmam sincs a fülhallgatókról,melyik milyen,milyen ártól vannak a minőségiek. Ez ilyen sima fehér,nagyon alap nem is találtam a neten,hogy belinkeljem,semmi extra nincs a kinézetében,de tök jó hangzása van semmi baj nincs vele. Ha tudnék ilyet találni az is jó lenne,de útbaigazítást is kérnék. Gondolom ez nem ér 5 ezret(aztán lehet mégis),de egy új mehet 5-7 ezerig,a másik meg,hogy ne agybadugós legyen. Ha még számít ez valamit,akkor metalt szoktam nyomatni,szóval annak kéne jól szóljon.
2020. jan. 10. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Javítani ezeket nem lehet, mivel a szigetelés teljesen rá van öntve, nem szétszedhető, meg nem is javítaná meg senki se, mikor 1-2 ezer Ft az újkori értéke is, az ilyen gyári füleseknek.

Valszeg a kábel tört meg valahol és az a baj.


Én a média marktba vettem egy 4000Ft-os JBL! márkát, igaz az agybadugós, de hangzásba agyonveri a 8-10ezer Ftos társait, a Sony, Sennheiser, Pioneer stb.


Vegyél egy újat, de max 5000Ft ért, esetleg ha fontos a vezeték nélküliség, akkor egy újfajtát többért.

2020. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért van aki javítja... [link]
2020. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az agybadugóshoz túl érzékeny a fülem,még ettől a simától is megszokott fájdulni olykor,egyszer havernak a fejesét is kipróbáltam,attól is megfájdult 1 perc alatt..nem tudok mit tenni ilyen érzékeny rég óta :/

Meg az a baj ezt már annyira megszoktam,meg tényleg tökre tetszik a hangzása és kicsit félve mennék újat venni,mert egyrészt nem vágom őket,másrészt pedig mi van ha nem fog annyira tetszeni mint ez.

Azt a szervízt is lehet lecsekkolom

2020. jan. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!