Mennyibe kerül egy olyan készlet, amin bálokon szoktak hangosítani?

Figyelt kérdés

Fülembe jutott, hogy busás árakat kaszálnak így 1-1 éjszakával az emberek, és itt a faluban kezd igény lenni rá... Ráadásul minden évben van az a pár bál, annyiszor az a 100-200k igazi ajándék.

(Lehet valamit félreértettem, és akkor kap ennyit ha ő zenél is...)



2020. jan. 22. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Gugli a jó barátod, keress rá: hangerősítő, hangszórók, keverő, mikrofon, álvány. stb.
2020. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Száz-kétszáz ezertol egészen a millióig terjedhet, ebből is létezik márkás és hamisított kínai.

Amilyen egyszerűnek tűnik, annyira bele mehet bukni, gondolj bele összerakod a szettet, működik mindbeki táncol élvezik a show-t de révén h olcsó elszallhat a rendszer egy áram ingadozástol is és akkor ott van több száz ezer dühös ember.

Én tv-ben, stúdiókban és Siófokon csináltam már több milliós eszközzel hangosítást, nos ezekkel mernék én csak bele vágni, de ehhez sok pénz kell

2020. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sok pénz és sok fejfájás is akár.. értem akkor hanyagolom, kösz
2020. jan. 23. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
egy komolyabb hangosítás mindennel együtt félmilla körül kezdődik, és azt karban is kell tartani, nem véletlen kerül ennyibe a bérelése. Ismerek pár embert, aki "kisemberként" próbálkozott, beleölte minden pénzét, aztán amikor elkezdtek jönni a problémák (itt egy leégett erősítő, ott egy leégett hangfal, amott egy kifüstölt equalizer), inkább eladták a rendszerüket... az egyetlen ismerősöm aki saját hangosítást visz bálokba, rendezvényekre, az akkor viszi, amikor ők muzsikálnak, csak így éri meg neki.
2020. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!