Lacabástya kérdése:

A gépem egy kis üzemidő múlva, a monitor elkezd vibrálni, csíkozni, és utána az egész vagy feketén, vagy kéken világít. A hangszóró is zúg ekkor, szóval a gépben lehet a baj. Ilyenkor csak a reset gomb segít. Mi a baj?

Figyelt kérdés

2020. jan. 24. 18:08
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Érdemes lenne megnézni, hogy egy másik monitorral is ezt csinálja e a gép.

Ha igen, akkor pedig a videókártyát kéne megnézni.

2020. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Videokártya.

Lehet túlmelegszik.


Mikor takarítottad utoljára?

2020. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek!

Kipróbáltam egy másik monitorral,és azzal is ugyanez volt.

A kártya a maximális terhelésnél is 84 fok maradt,aminek utána néztem,és azt írták hogy az jó.

2020. jan. 26. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaaja, az még bőven jó.


Akkor szedd ki az egész videokártyát, dugd át az alaplapi csatlakozóba a monitort, és mehet a teszt.

(Már ha van grafikos chip a processzorodba építve, de manapság a legtöbben van 🙂 )

2020. jan. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Annyit nemtudok még hogyha most ugye a kártyát elküldöm egy VGA szervizbe,és ott tesztelik egy másik gépben,akkor ahoz hogy abban működjön kell a telepítőlemeze?

2020. jan. 30. 06:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Neem, nem fog kelleni 🙂

Internet korában 😃 windows is automatikusan telepít már


Illetve bármilyen gépbe berakhatod tesztelni. Nem érdemes szerviznek fizetni ezért. Videokártya foglalata kb 15 éve változatlan.

2020. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben!

Ha kiszedtem a kártyát,és semmit nem dugtam ki vagy be a gépben akkor ha bekapcsolom,integrált kártyára vált?

2020. febr. 1. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Monitor kábelt be kell dugni az alaplapi csatlakozóba. Hogy kapj képet... 😃
2020. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!