Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Debrecenben, vagy Nyíregyházán...

Debrecenben, vagy Nyíregyházán van olyan üzlet, ahol használt televíziót lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagymamámnak kellene, régi, hagyományos, képcsöves színes televízió. Ritkán nézi, ezért újat nem akar, de az övé már nagyon öreg volt és beadta a kulcsot.

2014. jún. 23. 12:08
 1/4 anonim válasza:

Debrecenben rengeteg helyen lehet kapni

Nyíregyet nem tudom.

2014. jún. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol van az a rengeteg pontosabban? :-) Nem vagyok jártas Debrecenbe, de viszonylag az közel van hozzánk.
2014. jún. 24. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
10 ezerért öt éves képcsöves AKAI szines tv, külső, erősítős antennával és set top box-szal együtt, működőképes állapotban, de a Dunakanyarban van. Ha kell, írjál privibe.
2014. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: SCART kábeles csatlakozás, távirányító, Synaps set top box-szal (külön távirányító, USB port) és az erősítős antennával az össze MindigTv adót behozta kifogástalanul. Vagyis a modern képcsöves tévékhez tartozik. Költözés miatt eladó.
2014. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!