Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jelenlegi tv csatorna...

Melyik jelenlegi tv csatorna hasonlít szerintetek a legjobban a régi Szív TV-re, és a régi MSat-ra?

Figyelt kérdés
Régen sokat néztem ezeket a tv csatornákat, és volt rajtuk sok jó műsor is. Hamarosan új előfizetésem lesz mert a mostani már nagyon régi és elég ótvar is, nem tudom hogy melyik hasonlít a legjobban. Mostanában újra elkezdtem tévézni, és nem tudom hogy melyik csatornán sugároznak hasonló tartalmakat mint ezeken, és hogy melyik csatornákat igényeljem. Nem olyan régen elő vettem a régi tv-met ami már régen fent van a padláson, és szemebe jutott. Szerintetek melyik mai csatornák hosonlítanak a legjobban rájuk? Köszönöm előre is a válaszokat.

2020. jan. 28. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Eleve hülyeség, hogy mások véleményét kéred arról, hogy neked mi fog vajon tetszeni. Semmi nem hasonlít már itt semmire, ezt neked kell eldönteni!

Sokadszorra írod ki az értelmetlen kérdéseid, csak az nem jutott még eszedbe, hogy keress egy netes műsorújságot?

Vagy keressen neked más?

2020. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennek az oldalnak az a lényege hogy megkérdezd amit nem tusz, vagy kérj tanácsokat. Ennyi erővel az egész oldalnak nem kellene léteznie, mert mindennek utána lehet járni. De köszönöm a válaszodat.
2020. jan. 28. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Az biztos, hogy én mindent megtalálok a neten és hobbiból szívesen segítek másoknak is.

De a hülyeségnek is van határa.

Értelmetlen kérdésre nem lehet mit mondani, viszont annál irritálóbb tud lenni, amikor egyesek fordítva ülnek a lovon.

Neked nem mondta még senki, hogy fordítva vagy összerakva? Nem hiszem el...

2020. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A tv halott, ma már a legtöbb ember nem fogja megvárni a filmet és megnézni a sok reklámmal, amikor azt sugározzák, hanem megszerzi valahonnan, megnézi online, vagy előfizet valamilyen stream szolgáltatásra és ott nézi, akkor, és olyan eszközön, amelyiken szeretné, akár buszozás közben is.

A port.hu oldalon pedig meg tudod nézni, hogy melyik csatornán milyen műsor van.

2020. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az RTL+ sokban hasonlít rá. Ott mennek a szórakoztató műsorok ismétlései, van ott aktuális játékos műsor (volt a szív tv-n is), régebben a Knight Rider is ott is ment...
2020. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jan. 31. 17:40
 7/7 anonim válasza:

Látom megjelentek a googlerek. (Én így hívom azokat, akik hisztiznek, ha valaki fel mer tenni egy kérdést a neten, és trollul közlik, hogy "a google a barátod")


Megmutatom hogy kell normálisan válaszolni, figyeljetek googlerek:


A Szív TV-hez a Life TV hasonlít leginkább, bár az online adás, a TV3-hoz pedig a ViasatX (Windows 9X után szabadon), az MSathoz hasonlót meg nem tudom melyik lehetne. Remélem segítettem válaszommal.

2021. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!