Milyen ajánlotok?

Figyelt kérdés
Gépre kéne program, hogy nézzem a hűtést, mert nem igazán értem hogy miért ilyen hangos, gondolom túlmelegszik. Milyen progit ajánlatok?

2020. febr. 10. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

a progival is csal azt tudod megnézni hogy nagyobb fordulaton járnak a ventik - amit füllel is hallasz.

fúvasd ki a gépet alaposan, pasztázd újra és ha utána is hangos akkor kezdj el hibátkeresni.

de lehet hogy csak csapágyas egy venit.

fogd le őket és meghallod melyik morog.

2020. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemrég egy pár hónapja is volt ilyen gondom, viszont akkor egyfolytába leállt a gép, letöltöttem egy ilyen programot, csak azóta már nem tudom a nevét, és elveszett mert frissítve lett a gép, és ugye láttam hogy túlmelegedett. Kitakarítottam, utána nem csinálta ezt. Igazából csak azért kéne hogy megnézzem hány fokon fut mondjuk mikor játszom.
2020. febr. 10. 19:30
 3/3 anonim válasza:
Speccy
2020. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!