Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Orion tv-nk bal felső sarkából...

Orion tv-nk bal felső sarkából sehogy sem tudom eltüntetni a csatorna számát. Hogy tüntessem el onnan?

Figyelt kérdés
Mindig ott mutatja sárgával az aktuális számot. Már mindent összenyomkodtam, a használati útmutató kb 4 oldalán erről nincs adat. Hogyan lehetne azt onnan eltüntetni? A régi sonynkon volt erre egy gomb, de ezen nincs. Köszi a segítséget.
2010. júl. 23. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezzel marhára sokat mondtál.

Orion de pontosan milyen? Van vagy 100 fajta. Egyébként meg Oriont nem szabad semmiből sem venni, mert kegyetlen hulladék.

2010. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
orion t2930 stx-s f---> ez volt a blokkon. hát így utólag én is rájöttem, hogy egy rakás sz*r, de hát ez van, erre futotta.többször tuti nem veszek orion-n mert hát a tapasztalataiból tanul az ember.biztos nem sokáig húzza,mert bekapcsoláskor már egy csomót tölt+ csatornaváltáskor is. ehhez már hozzászoktam, de az még mindig idegesít hogy nem tudom eltüntetni a sarokból az aktuális csatorna/dvd sáv kódját.
2010. júl. 24. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!