Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb középkategóri...

Melyik a legjobb középkategóriás okosóra?

Figyelt kérdés
Okosórát keresnék ilyen 30-40 ezer forint magasságában legfőképpen egészségmonitorozás és sportolási célból. Hívások, üzenetnézegetések és zenehallgatás teljesen feleslegesek, viszont a GPSt nem lenne rossz, ha tartalmazná. Amazfit GTS, GTR órákkal tisztában vagyok amik kb. ebbe az árkategóriába esnek, ha esetleg van jobb alternatíva akkor arra lennék kíváncsi, illetve ha ezek jók akkor pár tapasztalatot róluk. Köszönöm!
2020. febr. 28. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg ilyen áron azt vennék (Amazfit), viszont a sportolást és a pulzust már a Xiaomi Mi Band 4 is tudja. Mondjuk azt nem teljesen tudom, hogy az Amazfit mit tud még az egészség iránt.
2020. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apple watch 3
2020. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!