Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet az adást megállítani...

Hol lehet az adást megállítani ezen a tv-n? (hitachi)

Figyelt kérdés

Hitachi 39he4005


Leírásban nem találtam ilyen infót, távirányítón végig nyomtam minden gombot nem állt meg az adás.


Vagy létezik, hogy egy "Okos"tv-n nincs ilyen funkció?



(pl: lottó sorsolás és leállítanám a képet, amíg megnézem a szelvényt)



2020. márc. 3. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen funkcio, csak ahhoz kulso taroloeszkoz kell (leginkabb USB merevlemez), illetve az, hogy a tv-be ne HDMI-n erkezzen a jel, ez utobbi a copyright miatt erdekes.
2020. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet.

Teletext viszont van, ott megtalálod a számokat.

2020. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# éppen ez a baj, hogy nem felvett adás, azt engedné leállítani


2# nem is nekem kéne hanem nagyszülőnek, és ugye nyugdíjasnak "azonnal kell"... pedig később a netről is meglehet utána nézni

2020. márc. 3. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Set top box van?
2020. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen (digi-s)
2020. márc. 4. 08:11
 6/6 anonim ***** válasza:
DIGI-nél nem tudom, van-e rögzítő funkció, de ha igen, érdemes azt kérni, mert úgy nem csak felvenni lehet, hanem bármely élő adást megállítani is, akkor is, ha nem felvételről megy. És amennyi időre megállítottad, utána annyit lehet előretekerni (vagy vissza), tehát a reklámok így kihagyhatóak. T-Comnál legalábbis így van, és csak kb. 1000 ft plusz a felvétel funkció.
2020. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!