Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek meg tudom forraszt...

Szerintetek meg tudom forrasztani a fülesem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy csóró vagyok+ nem szivesen vásárolok össze mindent amit rövid ideig használok, hogy aztán megint újat vegyek.. 4 (!) fülhallgatóm gyűlt össze amikben meg van törve a vezeték a jack dugóhoz közel. Szóval van lehetőségem próbálkozni :)

Csak nincsen forrasztópákám, de szerintem gyertyánál is meg lehet olvasztani a cint elég könnyen olvad az,nem? De egyáltalán cinnel szokták ezt? Bocsi ha ez hülye kérdés, ilyesmi cuccot sosem forrasztottam eddig csak megnéztem pár videót és nem tűnik nehéznek. Ja és történhet valami hogyha elcseszem azonkívül hogy nem szól? Mondjuk lehet baja a telefonomnak?



2020. márc. 8. 16:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó ez jó ötlet, köszi!

Arra még nem kaptam választ hogy okozhat e bajt ha elrontom, azonkívül hogy nem szól?

2020. márc. 8. 20:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Kölcsön is kérhetsz forrasztót, sőt, meg is kérhetsz valakit, hogy csinálja meg, talán ez utóbbi a leg ígéretesebb.
2020. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!