Imádok zenét hallgatni, viszont csak fülesem van és olykor olyan jó lenne itthon kicsit úgy kikapcsolódni, hogy feltekerem kicsit, és úgy hallgatni. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

...olyan hangszórót vagy valami olcsóbb készüléket, amivel ezt megtehetem és laptopra csatlakoztatható vagy pedig USB dugós? Nem ilyen kisebb asztali hangszórókra gondolok, hanem mint mondjuk anno voltak a hifik. Ezen a téren le vagyok maradva, hogy mostanában mi a menő, vagy hogy megy ez. :D

Szóval tudjátok, ami azért körbejárja a házat.



2018. máj. 25. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen a téren le vagyok maradva, hogy mostanában mi a menő, vagy hogy megy ez. :D


Szóval tudjátok, ami azért körbejárja a házat."


Az bizony egyáltalán nem "menő" hogy akarata ellenére más is hallgatja amit Pistike bömböltet. A hangerő bizony nem befolyásolja a kikapcsolódás minőségét.

2018. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kertesben lakom és nem vagyok paraszt. Van különbség, hogy valaki bömbölteti vagy pedig úgy hallgat zenét, hogy az betölti a szobát.

Akkor másképp kellett volna fogalmaznom. Minőségibb hangzást szeretnék, hátha így kevésbé lehet belekötni...

2018. máj. 25. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyit szeretnél rá költeni?

Össze lehet rakni jó hangminőségű rendszert régi, illetve új elemekből is. Általánosságban azt szoktuk mondani (legalábbis én biztosan), hogy anyagilag nem éri meg az újak között nézelődni, mert sokkal drágábban lehet csak ugyan azt a hangzást elérni mint pl. egy 80-as évek beli rendszerrel. De régi meg nincs mindig eladó, folyamatosan járni kell a piacokat egy-egy jó erősítőért, mert különben azokat is százezres nagyságrendű áron hirdetik.

Igazából hogy mit is tart az ember jónak, az attól függ hogy előtte milyen minőségű rendszert hallgatott már. Ha egy kimondottan jó fülhallgatót használtál eddig, akkor simán lehet hogy a jelenleg 2-300 ezer Forintért kapható erősítők között nem is találsz olyat, amire azt mondanád hogy "jól szól". De ha csak egy sima fülesed volt, akkor meg lehet hogy egy 20 ezres alap dübörgő is megteszi. Szóval vásárlás előtt ki kellene találnod hogy mennyit szeretnél rá költeni, illetve hogy mégis milyen minőséget képviseljen a rendszer.

2018. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző, a kérdést elolvasva, elég valószínűtlen, hogy egy használtan 2-300ezres erősítőt ne tartana elég jónak...
2018. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!