Milyen jó tükörreflexes fényképezőgép létezik 150. 000 Ft-ig? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fotográfusnak szeretnék továbbtanulni,ezért szeretnék egy komolyabb gépet..Eddig egy Fujifilm Finepix S1600-ast használtam( [link] ),meg is vagyok vele elégedve.

De többen is mondták(hozzáértők is),hogy van tehetségem a fotózáshoz,ezért érdemes lenne beruháznom egy tükörreflexes gépre.

Nézegettem őket,és mind Mpixel szám,mind az ár-érték arány miatt, pedig az egyéb tulajdonságok alapján a Sony Alpha szériábóla a DSLR-A290L-et találtam a legalkalmasabbnak.

Viszont azt hallottam,hogy az objektívpark nem túl nagy ezekhez a gépekhez.


Nézegettem még a Nikon-okat,és a Canon-okat is.A Nikon 5000-es is jónak tűnik..de az már kicsit drágább.Megérné beruházni rá?


2010. júl. 25. 18:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mostanában valamiért nagy divat lett a fotózás az én korosztályomban..:/

Valószínűleg Éder Krisztián aka Sp miatt..mertugye Ő most végzős a MOME-n...

Nekem is van egy osztálytársnőm..Hát az hihetetlen..

Előadja magát,hogy ő mennyire ért a fotózáshoz..suliban is..ha program van(oszt.kir,karácsony stb..)behozza a gépét...előveszi,hogy jól szem előtt legyen.De volt olyan,hogy egy képet sem csinált vele.

A legjobb az volt,amikor levette az objektívet a gépéről(gondolom,hogy jobban beleférjen a táskába)..de nem tudta vissztanni rá..mondom Neki..segítsek?Nem ..nem kell köszi..20 percig szenvedett vele..mire rájött,hogy csavarni kéne...

Szerintem ez tipikus példája annak,hogy valaki csak divatból fotóz,vagy azért,hogy megmutassa,hogy Nekik telik rá..:/


Én "megdolgoztam"(tanultam..) a gépemért..és csak azért kapok újat,mert tanulni szeretnék..Komolyan gondolom a fotózást,céljaim vannak.


„Ne azt várjuk, hogy a művészet váljon a mi számunkra hozzáférhetővé, hanem mi nyíljunk meg a művészet számára.” – Werner Hofman

2010. aug. 2. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!