Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik oyan fényképezőgép,...

Létezik oyan fényképezőgép, ami nem újratölthető elemmel, hanem saját aksival működik?

Figyelt kérdés
Már elegem van az újratölthető elemekből...
2010. ápr. 3. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik.
2010. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyik pl.?
2010. ápr. 3. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudtam ez lesz, kezdjük el sorolni? Nem lenne egyszerübb ha keresnél ilyet és a sok közül kiválasztanád a pénztrácádnak megfelelőt?

Olympus mju széria ilyen, de van még ezeken kívül is bőven.

2010. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az enyém Fujifilm FinePix F20-as, nem egy profi gép, de nem is drága (kb 40 ezer volt, amikor én vettem), és az árához képest nagyon sokat tud és jó minőségű képeket és videókat lehet vele csinálni. könnyű kezelni is, én nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.
2010. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen újratölthető dolgokról beszélsz mert a ceruza méretű akkuk is akkuk NiMH -nek nevezik őket míg vannak a Li-ion akkuk amelyek többféle alakúak.Nekem 15 éve vannak ceruzaakkuval műkődő gépeim soha nem volt velük baj. Persze kell egy normális töltő nem gagyi.Sok gép van amelyik egyedi Li-ion akkuval megy, azt neked kell kiválasztani.
2010. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!