Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Leöntöttem a laptopom teával...

Mk07 kérdése:

Leöntöttem a laptopom teával és nem működik a hangszóró mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leöntöttem teával és minden működik csak a hangszóró nem.

#elektronikai eszköz #laptop #nem működő hangszóró
2020. márc. 23. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a káromkodás segít
2020. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy fülesed?
2020. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz feliratos filmeket.
2020. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne borogass rá teát...
2020. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kiszarad idővel es akkor fog. Bar a tea a cukor meg citrom ha kiszarad akkor is benne marad ami lehet vegleg tonkre tette. Az ilyen uditok ezert veszelyesebbek az elektronikai alkatreszekre mint a sima viz. Bizakodni lehet. Legalabb csak a hangszoro akkor es a gep nem ment tonkre.
2020. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb örülhetsz, hogy csak ennyi baja lett. Én kólát öntöttem egyszer a billentyűzetemre, és mikor szétszedtem, akkor láttam, hogy elég nagy részekről lemarta az áramkört.
2020. márc. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Radugsz fulest vagy kulso hangsznorot. Vagy szerviz,de jelenlegi helyzetben azt nem ajanlom most
2020. márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Leöntöttem a laptopom teával és nem működik a hangszóró ..."

Honnan tudod?

Nem kellene tudnod róla legalább 3 napig, amíg kiszárítod, csak azután kellene bekapcsolni.

Ezek szerint nem így tettél.

Megnyugtatlak, a különböző réz alkatrészek mennek tönkre ilyenkor, amit jobbára nem lehet javítani.

" ... mit tegyek?"

Vidd szervizbe.

2020. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!