Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation 4 valóban megéri?

PlayStation 4 valóban megéri?

Figyelt kérdés

Mennyire érdemes, éri meg 2020 márciusában PlayStation 4 Slim-et vagy Pro-t vásárolni?

Illetve a PS5 megjelenése után nagyjából mennyi ideig jönnek ki játékok a PS4 konzolokra?

Mindenképpen szükséges a PS Plus, hogy online is tudjak játszani?



2020. márc. 31. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

egy pár évig még menni fog. igazából ne az új kiadásokat tartsd szem előtt, hanem azokat amik mrá kint vannak. sok játék van rá, használtan lehet adni/venni. Ha nem őrizgeted a játékokat, akkor pár ezer forintot buksz a használt vásárlása és eladása közt. Biztos lesz pár játék amit megtartasz, mert autós/motoros/lövöldözős, tökmindegy.


ps plus mindenképpen kell, ha online akarsz játszani.


nekem egy 500 gigás slim van, de 2-3 játéknál nem fér el rajta nagyon több, így vettem hozzá egy rack-et és abba egy 1TB-s hagyományos vinyót. Remélem a PS5-höz is jó lesz.


év végén jön ki az 5, karácsonykor sem hiszem, hogy sokkal olcsóbb lesz, mint megjelenéskor, mert mindegy mennyit kérnek érte, úgy is vinni fogják az emberek, mint a cukrot.


én személy szerint lehet várok még egy évet a vásárlással, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, hogy mennyire jó a konstrukció. (mennyire hangos, mennyire melegszik, mik lesznek a ráncfelvarrot verzió specifikációi, esetleg mivel lesz másabb a slim - ha lesz.) én szerintem kivárós leszek, nem fogok belepusztulni, ha nem az elsők között lesz a polcomon.

2020. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lemaradt: mivel nekem nincs tv, monitoron játszom... ha veszek ps5-öt akkor én tv-vel együtt fogom venni. és az már úgy egy kicsit vastagabb történet. 300k-ért vannak olyan tv-k, amiket szerintem "megéri" megvenni. azért nem fogok kiadni 160ezret, hogy legyen egy szar, de nagy tv-m, amin élvezhetetlen a játék. szóval nekem a ps5 story, az majd' fél milla lesz :DDD
2020. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Időtállóbb a ps5, és ugyanúgy viszi a 4-es játékokat is. Szerintem butaság régi generációt venni már. Nem semmiért szórják szaré' hugyé' már. 6(!) éves technológia. IT-ben az rengeteg idő. Ha a következő 6 évre tervezel, akkor ps5. Ha a következő 2-re, akkor ps4. Hasonló fog lejátszódni, mint amikor az xbox one megjelenésekor mindenki 360at vett. Ma mit tud egy xbox 360? De az akkor vett one még azért one. :) Gondolkozz...
2020. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen hosszabb időre tervezek konzolt venni.
2020. márc. 31. 22:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2020. ápr. 1. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

év végén jön az 5 vagy év elején, és ahogy a forint halad, lesz vagy 200k


innentől te döntöd el vársz vagy most veszel valamit

2020. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!