Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valóban Ennyire olcsó és...

Valóban Ennyire olcsó és egyszerű az e-Bay? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tegyük fel kinéztem magamnak ezt a cuccot, és meg is veszem. [link] Tehát, akkor csak simán átutalom paypal-on a pénzt? Valóban ennyibe kerülne, és még a kiszállítás is ingyen lenne? Vagy nagyon elnéztem valamit, vagy valóban így van ez?

2014. júl. 26. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha jobban megnézed akkor rá jössz, hogy 40$ a hajózásért illetve 93$ "Item charge" gondolom a vám...

[link]

Ahova oda van írva, hogy FREE SHIPPING ott van ingyenes szállítás ( főleg Kínából )

2014. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű, de amit linkeltél vámmal együtt pont nem lesz olcsó... és van szállítási díj.
2014. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%
Az árhoz mindig hozzá csapják majd a vámot és a kiszállítás se mindig ingyenes, de álltalában a hírdetesbe beleírják Nehogy gond legyen belőle,
2014. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

"We only ship within contiguous US"


Nem is szállítják USA-n kívülre! Az ilyesmit alaposan át kell nézni mielőtt ész nélkül rendelgetsz, mert aztán hetekig várhatsz mire visszakapod a pénzed és még negatívot is kapsz ebayen (tök jogosan) és sok eladó utána nem fog kiszolgálni (szintén jogosan)!

2014. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
LOL
2014. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Valóban Ennyire olcsó"---Igen tényleg ennyire olcsó??? durván 120000Ft+27% áfa = 152400FT (Elkényeztetett egy tacskó lehetsz!)

"és egyszerű az e-Bay?"---IGEN... Viszont neked láthatóan még ez is meghaladja a képességeidet!


A hazai 120 000-es nem lesz jó neked? Amennyiben szeretnéd tőlem megveheted 150 000-ért is, gondolj bele mennyit spórolnál "az e-Bay"-hez képest! Meg a hülyének is megéri, ne habozz!

2014. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha már Ennyire el vagyok kényeztetve, nem adnád 160ezer-ért? Az jobban tetszene. Egyátalán nem vagyok elkényeztetve, attól Függetlenül hogy mit linkeltem ki, még eggyátalán nem biztos hogy azt is veszem meg. Egyébként a kérdés nem konkrétan erre a termékre Szólt hanem magára az eBay-re, ezt csak példánal raktam ki. Minden nemű ismeretség nélkül lehurrogni valakit, nem túl inteligens(ami meg is látszik a 46%-odon.) És ha neked sikerült így leszűrnöd hogy elkényesztetett és buta vagyok, én úgy a bunkóságot, az inteligencia és az empátia hiányt látom benned. Mellesleg honnan tudsz rólam bármit is? Honnan tudod hogy nem épp egy 8 éves kisfiú vagyok, aki kíváncsiskodik? És ép ez a baj a mentalitásoddal hogy nem hogy segítenél, még rágalmazod is. Ha pedig nem tudsz normális választ adni egy kérdésre, akkor inkább maradj nyugton. Mellesleg a kérdés hogy "valóban Ennyire olcsó az eBay"(segítek értelmezni, mert látom nehézkes) az a termékek árára vonatkozott, nem az ágára. Megjegyzem, nem ismerem az eBay-t és gondoltam kíváncsiságból rákérdezek.
2014. júl. 27. 23:46
 8/12 A kérdező kommentje:
*áfára, és a részletezésben található kérdések ugyan a termékre szóltak, de a fő kérdés nem. És Hozzáteszem tudtam hogy nem Ennyi lesz, csak akkor nem gondoltam át, hogy mi kerül majd pénzbe. És pont a csodálkozás miatt kérdeztem rá.
2014. júl. 27. 23:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg az oldal szlogenje az hogy "amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted!" Tehát ha valaki fel is tenne egy buta kérdést mert mástól nem merné megkérdezni, Avagy nincs kitől akkor nem arra fog várni a kérdező hogy lecsesszék, hanem hogy megválaszolják. És itt a gond a mentalitásoddal(Mindemellett nem ismerem el az igazad)
2014. júl. 28. 00:02
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak a megfelelő árusokat kell megkeresni és egész jól kilehet jönni, én például egy One Pieces telefon tokot és egy előlapi védő fóliát 1500-ért vettem. :D
2014. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!