Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A playstation 4 valóban jobb...

A playstation 4 valóban jobb az xbox one-nál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok tesztet olvastam,és néztem itt is a témában,de nem láttam olyat ahol vannak pozitív negatív érvek a konzol mellett. Tehát nektek melyik tetszik jobban,esetleg olyan is írhatna aki már mindkettőt kipróbálta (bár szerintem az nagyon ritka) Előre is köszi mindenkinek :)



2014. jan. 19. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés úgy baromság ahogy van.Nem lètezik a jobbik konzol.kinek a pap kinek a papné.Ha a box exkluzivjai tetszenek akkor xbox ha psé akkor ps.Butaság ez a konzolháború.
2014. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami normális válasz?
2014. jan. 20. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a probléjád a válaszommal?
2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"problémád "
2014. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Snowboard válasza:
Xbox One jobb ennyi?na
2014. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Snowboard válasza:
De ha jobban tetszik a PS4 ?akkor az ennyi
2014. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Figyeljetek,nem kötelező konkrétan választani,csak írjatok mindkettőről pozítivat és negatívat.
2014. jan. 20. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd igazából mindegyik jó,pl xbox azért mert nem csak egy konzol akar lenni! PS4 meg csak játékokra koncentrált ezért talán játékra az jobb egy picivel,de mind a kettő nagyon jó mert sokan írják hogy a PS4 így erősebb úgy erősebb,és szerinted egy sima kiadó ezzel foglalkozik? Ugyan olyan lesz mind a két konzolra a játék!

De az MS sem hülye hogy eSRAM-ot rakott a gépbe,amit ha okosan használnak majd ki a fejlesztők akkor rettentően jó és szép játékok fognak születni onra.

2014. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
még hányszor kellesz elmondani h az Xbox a szinapatikusabb! Jobban néz ki, jól teljesít, árban is jobb mint a PS-ek!
2014. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok,hogy most reagálsz egy év eleji kérdésre :) Egyébként már réges-régen megvan a ps4.
2014. aug. 15. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!