Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiken jobb/kényelmesebb...

Melyiken jobb/kényelmesebb játszani? Xbox vagy PC?

Figyelt kérdés
Red dead redemption 2-re gondolok.

2020. ápr. 1. 12:27
 1/8 elektrotechnika válasza:

Hello

Mióta van XBOX-om, én csak azon játszom. Gyönyörű grafikák, elképesztő pixelsűrűség (4K), és gyors. Mint minden célhardver, jobb mutatókkal rendelkezik, mint egy mindenre használható “öszvér”.

2020. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt azért tegyük hozzá, hogy azért az árért. Ha valaki kompromisszummentes játékélményt akar akkor azért egy pc közelébe sem érnek a konzolok. De nyílván egy 2080ti 3-4-szer annyiba kerül, mint egy xbox1x. Szóval kicsit komplikáltabb kérdés ez. Mekkora összeget szánsz rá, van-e szükséged mellé egy alap számítógépre, mennyire fontos hogy meglegyen a 4k/60fps minden cím alatt.

Alapvetően 140 körül kapsz egy célhardvert, amit összedugsz, játszol és működik. Ha több kell, akkor az zsebbenyúlósabb. Kényelem szempontjából meg ugyanaz. Pc-n is lehet kontrollerrel kanapéról tolni, az a legkevesebb.

2020. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végül xbox-ra vettem meg a játékot. Úgy érzem ott jobb minőségileg is.
2020. ápr. 2. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Minőségileg teljesen egyformák. A kényelem relatív, én egy ilyen játékba éger+billentyűzet nélkül bele se kezdenék.

Amúgy az első válaszolót hagyd figyelmen kívül.

2020. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tényleg nem kezdenél bele egér+billentyűzet nélkül??

Miért? nehéz nélkülük?


Egyelőre még csak tölti... Kíváncsi leszek az irányításra, hogy menni fog-e.

2020. ápr. 3. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg, hogy én nagyon béna vagyok kontrollerrel. Mióta játszok (kb. 10 éve) az esetek 97%-ban egér billentyűzetet használtam.
2020. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából RDR-nél pont majdhogynem mindegy, hogy kontroller vagy egér. Nekem kifejezetten jól megy kontrollerrel is, bár alapvetően én is bill/egér párti vagyok.
2020. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
xbox
2020. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!