Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért tudok eladni egy...

Mennyiért tudok eladni egy nem okos samsung (80cm) televíziót?

Figyelt kérdés
Nem a legrégebbi hagyományos tv hanem modernebb. 120 ezerért vettem kb 2014-2015-ben .
2020. ápr. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
20-30 körül max. 5-6 éves tv-ről beszélünk. 2-3 év a műszaki avulási idő a modern eszközöknél.
2020. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az szép. Nekem 20 ezer volt 1 éve bele 1 alkatrész . Nem volt képe. Sötétség volt. Egyszerűbb lett volna inkább vennem egy új tv-t ?
2020. ápr. 1. 17:26
 3/4 A kérdező kommentje:
vettem volna inkább egy képcsöves tv-t 3 ezerért. Annyit nem ér akkor a televízióm amennyibe került az alkatrész. Elszomorító dolog ez.
2020. ápr. 1. 17:29
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

Szerintem inkább 20 ezer lehetett a háttérvilágítás javítása, anyag+munkadíj.

Ez a kijelző megbontását és precíz munkát igényel, különben könnyen tönkre is lehet tenni az LCD-t.

Egyébként autójavításnál is vannak hasonló, aránytalannak tűnő esetek, mégis megjavíttatják, mert még mindig olcsóbb, mint másik, ismeretlen autót venni, ismeretlen problémákkal.

2020. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!