Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Yamaha rxv 559 erősítőm van...

Hanák Tamás kérdése:

Yamaha rxv 559 erősítőm van és dtst szeretnék belőle ki hozni Optikai kábel meg van hogyan kell össze kötnöm?

Figyelt kérdés
Az a kérdés hogy külső optikai átalakítóval fog e dtst ki adni ??
2020. ápr. 7. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
De mivel akarod összekötni? Mert pl a TV-ken már van optikai. Nekem is így van rákötve a TV-re.
2020. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Számítógépről házimozira
2020. ápr. 7. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 5.1-es jelet ki tud adni akkor DTS-t is, olyan mindegy, hogy azt most digitálisról átalakítod optikaira. Ha asztali gépről van szó, azokon is szok lenni már optikai kimenet, vagy a jack ajlzatok funkcióit ki lehet választani, és onnatól az erősítőd külső dekóder bemenetére kötöd a számítógéped.
2020. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen külső optikai átalakítóval szeretném meg oldani

Házimozin is van 4/5 optikai be menet


A be kötés úgy működne hogy optikai kábel erősítő optika ki menetére és azt bele a külső átalakítóba

Rca pedig átalakító rca kimenetére és a jack pedig a pc ??

Ha jól gondolom de ha nem kérem szíves segítségeteket

2020. ápr. 7. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:

A képeket nézve nem kell átalakító, mert az optikaik mellett ott van a digitális bemenet RCA csatlakozója is 5-össel számozva, DVD bemenetként jelölve.

Ha itt próbáltad, de nem volt DTS hangzás, akkor optikaival se lesz.

2020. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Meg nem próbáltam

Igazából azt sem tudom hogyan kell be kötni

2020. ápr. 7. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Számítógépeden van egyáltalán digitális hangkimenet?
2020. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma hozta meg a postás

mivel a otikai bemenet az in

az rca pedig az out,így hangot nem ad ki akár hogy próbáltam esetleg van valami ötlet ?

a számítógépből szeretném jackel ki vinni a jelet az alakítóba és átalakítóból optikaival be vinni a jelet erősítőbe hogy legyen dts-em

2020. ápr. 9. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó, de ha nincs digitális hangkimenet a gépeden, (spdif), vagy valamelyik 3,5-ös jack aljzatot nem tudod ilyen jelkimenetre kapcsolni, akkor csak sima sztereó audió hang fog kijönni rajta, az pedig nem digitális jel,

tehát, azzal az erősítő nem tud mit kezdeni, teljesen mindegy hogy a digitális bemenetére kötöd, vagy átalakítóval az optikaira.

2020. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor értelmetlen volt meg venni
2020. ápr. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!