Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy hifit de sajnos a...

Vágó Géza kérdése:

Vettem egy hifit de sajnos a mély hangok szinte eltüntek. Gondolom, hogy elko cserére szorul. Mely kondikat cseréljem? Ami a hang erősítéséhez tartozik mert elég sok van benne nem szeretnem mindet cserélni kb 50 db az összes. A márkája lg ffh 8900

Figyelt kérdés

#Lg ffh 8900 #elko csere
2020. ápr. 8. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha feleslegesen akarsz forrasztgatni akkor cseréld ki.

Ha meg nem akkor tegyél rá egy rendes hangfalat.

Az ilyen kis hangfalak sosem fognak rendes mélyet adni.

Másik az lehet,hogy a loudness,vagy az X-Bass ki van kapcsolva,plusz az EQ-n is lehetne állítani,legjobban a ROCK beállításban szólnak ezek a hifik.

2020. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve normális hangfallal, mert akkor Bass-boost nélkül és Flat beállítással lesz legjobb :)
2020. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak ellenőrizd a hangdobozok bekötését, hogy valamelyiken nem lett-e felcserélve a polaritás.
2020. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy jók a hanfalak meg a beállítások is mert próbáltam másik hangfalakkal is. 15 éve volt ugyanez a hifim de nem szólt ilyen erőtlenűl. Én a kérdésemre szeretnék választ kapni. Köszönöm
2020. ápr. 8. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Vonalbemenet (RCA), illetve fejhallgató-kimenet van rajta? Azokon keresztül kéne kipróbálni, mikor mit produkál.
2020. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van mind a 2 csak ezen a vastagabb jack van a fejhagató helyén nekem meg olyan átalakítóm nincsen mert a fejhalgatón 3.5ös van a hifiben meg vastagabb. Pontosan nem tudo mekkora. Talán 6.2
2020. ápr. 8. 15:20
 7/14 A kérdező kommentje:
De radión meg rca-n is ugyan ez a jelenség. Minden mélyhang bekapcsolva más hangfalakon is tesztelve. Gyenge mélyhangok meg vízhangos erötlen. Egyébbként hangos csak csúnyán szól
2020. ápr. 8. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen! Kapás van! "vízhangos"!

Ezt miért nem mondtad eddig? Egyből beszűkült a hiba: valahol szakadt a negatív az erősítő előtt. Ha monóra kapcsolod a rádiót, akkor el is hallgat, ugye?

2020. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most értem haza a munkából most tesztelem jobban. Monó nincsen rajta de jobban inkabb 50-60% hangerő fölött jön elő ez a jelenség de akkor is ha telefonon le van véve a hangerő és halkan szólnak a hangfalak. A hifin pedig 20ason van a hangerő a 30as skálában. 25nél már nagyon éles mély eltünt
2020. ápr. 8. 16:36
 10/14 A kérdező kommentje:
Segítsetek mert tanácstalan vagyok. Van egy másik hifim az is kb 17 éves lg ffh 717 ott is hasonló a helyzet csak ott semmilyen hangerőn nincsen basszus csak kopog a mély azon cserélgettem kondikat de semmi változás de lehet,hogy nem azokat cseréltem amiket kellet volna. Külsőleg semmi elváltozás a kondikon de gondolom kiszáradt több is
2020. ápr. 8. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!