Vágó Géza kérdése:

Adott egy hifi. Ha csak az egyik rca-rol adok jelet akkor is szól min a két hangfal ha pedig mind a két rca-t rá kötöm vízhangosan erőtlenül szól. Hogyan tudnam ezt megoldani?

Figyelt kérdés

#szól a hifim
2020. ápr. 9. 19:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szól mind a két odal külön külön is és 1 hangszóró is viszhangos de rádión teljesen jó
2020. ápr. 10. 17:23
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre,hogy az rca jobb és bal oldalát összekötik ellenállások de nem biztos,hogy az nem tudom de biztos,hogy nem elektrolit kondenzátor mert sokkal kissebb szines csíkok vannak rajta lehet,hogy azok nem jók? Kívülről semmi elváltozás. Van egy masik hifim is ott is ez a jelenség csak az még rosszabbúl szól. Rca kábelt is cseréltem már. Kb 17 évesek ezek a hifik
2020. ápr. 10. 17:28
 13/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"viszhangos de rádión teljesen jó"

Ezt a lényeges információt sikerült eddig elhallgatni, pedig akkor nem terelted volna a szálat a kimenet felé.

"Van egy masik hifim is ott is ez a jelenség csak az még rosszabbúl szól."

Gondolod, olyan nagy az esély, hogy két készüléken is pont ilyen probléma jelentkezzen?

Mi a jelforrás?

2020. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy enyi iďőt szakit rám. Telefonról megy a jel de mára is kötöttem meg az rca kábel sem az első. De szerintem az mindegy,hogy mit kötök rá mert ha lehúzom az egyik rca-t akkor csak az azon az oldalon lévő hanfalnak kellene szólni. Én is furcsállom de de azonos márkájú meg a cikkszáma is majdnem udgyanaz gondolom akkor ugyanolyan alkatrészek kerültek bele és mind a kettő elég idős készülék. Dem direkt hallgattam el
2020. ápr. 10. 20:08
 15/15 A kérdező kommentje:
Mégiscsak vízhangos rádión is csak eddig nem vettem észre mert nem fogta jól az adót és monón szólt. Most vettem egy fm traszmittert és viszhangos a rádió is sajnos
2020. ápr. 11. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!