Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim lelkiismeretet generál...

Szüleim lelkiismeretet generálnak, nem hagynak békén, feleslegesen idegbetegeskednek, egy szorongás itthon lenni, hasonlóval van valaki? Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
itt már régi, hogy amúgy van szülőm, aki nem szól hozzám, csak ha pénzről van szó. a másik meg idegbeteg. már dolgozni is elmentem, hogy ne kelljen hallgatni leglaább azt, de ennek ellenére folyamatosan a privát ügyeimről kérdezgetnek én meg nem akarom elmondani. Emellett idegbbajosak aztán ha visszaszólok, akkor rám van mondva, hogy r-hadék vagyok biztos emiatt meg emiatt csinálom. Biztos rajta töltöm ki ezt meg ezt. ez egy baromság. Én csak nyugalmat szeretnék, nem azt hallgatni egésznap, hogy idegbetegek. Jó, hogy így előfordul 1-2 csapkodás néha. De ez már régi téma...
2018. jún. 15. 13:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
most is teljesen apróság miatt lett rámförmedve, hogy haladjakmár, vigyem már a kajám, aztán becsaptam kicsit az ajtót, mert hosszú távon rohadtul elege van az embernek a negatív környezetből. aztán azóta is én vagyok a szemétláda, aki rajta tölti ki a stresszt... aha
2018. jún. 15. 13:34
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, lelkiismeret-furdalást?
2018. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
igen
2018. jún. 15. 13:38
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

- Haladj már, vidd odébb a kajádat.

- BUMM (ajtó bevág, hisztis kamasz odébbvonul)

- De egy r-hadék vagy, fiam, ezt most miért kellett?

- Én? Te vagy az! Miért szóltál rám, hogy menjek arrébb?! (zokog, könnyek közt pötyögi a Gyakorira a sérelmét)


Milyen válaszokat vársz, kit szidjunk? Anyut, aput, mindkettőt?

2018. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"aztán becsaptam kicsit az ajtót, "...

https://www.youtube.com/watch?v=9_XEfxPMwUg

"- Gyere be, mit hoztál ide el, csaknem hiánytalan

- Mindenem itt van, csak a szív kéne, ami még nálad van

- Azt nem adom, mert te azt örökbe adtad! - szólok mérgesen

S becsapom az ajtót, felőlem meghalhat"

2018. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hehe, hisztis kamasz. megszólalt a nagy, magát felnőttnek hívő ember.
2018. jún. 15. 13:58
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Rettentően nyomi vagy. :(
2018. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozni is elmentél el is költözhetsz, nyugodtan...
2018. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

# 8/9

19

2018. jún. 15. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!