Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy telefont jófogáson....

Vettem egy telefont jófogáson. Magam mentem el érte, hogy megnézzem, de csak itthon vettem észre, hogy hibás. (hátlap egyik pöcke el van törve, ezért folyton leesik). Akitől vettem nem veszi fel a telefont. Nem tudok már tenni semmit?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
hehehe . Pillanat ragasztóval nyomd oda.
2015. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarok cinikus lenni, de így jártál.

Ahogy mondani szokás: pénztártól való távozás után nem fogadunk el reklamációt.

2015. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%
Ezt beszoptad! Vegyél egy új hátlapot.
2015. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az eladó ellen már nem tehetsz semmit. aki személyesen megvesz valamit, az gondolom megnézi, kipróbálja és elfogadja az állapotát, milyenségét, és a kifizetéssel nyugtázza.
2015. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Magad mentél el, hogy megnézd.

Hát jól megnézted. :D


Vegyél egy hátlapot, vagy valami tokot rá.

2015. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csávó direkt úgy rakta rá valahogy, hogy akkor ne essen le. Vagy én nem tudom XD na m1, veszek rá újat
2015. dec. 25. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicces, hogy ez felmerült benned. átvetted személyesen, lett volna lehetőséged alaposan megnézni plusz nem mellesleg ünnep is van, a kutya se veszi fel az ismeretlen számot ilyenkor... Ez pont az így jártál kategória.
2015. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!