Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Les Paul gitár nyak cseréhez...

Les Paul gitár nyak cseréhez gitárnyakat honnan lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Körülnéztem és amazonon találtam [link] ezt a nyakat, ami beleillene az epiphone les paul gitáromba (custom pro). A javítás horribilis lenne, és itthon vannak hozzá eszközeim. Csak a nyakat nem tudom honnan lehetne megrendelni. Valaki aki jártas tudna nekem ebben segíteni, a válaszokat nagyon köszönöm!
2020. ápr. 15. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem értem a kérdést. Az Amazon egy webáruház, tehát az ott található gitárnyakat meg tudod rendelni.

Másik opció lehetne ha van anyagod hozzá, és a hobbycnc-s fórumban találsz valakit aki legyártja. Persze ehhez kell egy 3D-s modell is.

https://www.youtube.com/watch?v=9FC4rrZePrQ

2020. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendelni szeretnék, de az amazonról nem tudok mert Magyarországra nincs kiszállítás. Esetleg itthoni bolt/ másik (web) áruház aki forgalmaz nyakakat. Ami fontos hogy Les Paul legyen és ragasztós.
2020. ápr. 15. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Gsfanaticon lehet nézni, de rengeteg hangszerbolt árul külön nyakakat.
2020. ápr. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!