Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mik a vélemények az új UPC -...

Mik a vélemények az új UPC - Vodafone médiaboxról, ami a felhőbe rögzíti a felvenni kívánt filmeket?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 00:28
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Most hogy ilyen nagy az internet terheltsége inkább negatív visszajelzések jönnek, pl akad, le fagy. Lehet hogy jó lesz vagy van olyan terület ahol jobb a hálózat de jelenleg több panaszt is olvastam.
2020. ápr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekel engem is.
2020. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MancsWolf ***** válasza:

Na kezdjük az elején technológiailag. Az új VTV box nem rögzít semmit a felhőbe. Csak annyit csinál hogy a szerveren megjelöli neked az adott műsort hogy ezt meg szeretnéd nézni és beteszi az egyszerűség kedvéért felvételeknek nevezett mappába.Ezt onnan is látod hogy nem tudsz tól ig felvenni. Ha felénél nyomsz "felvételre", akkor is az elejétől a végéig ott lesz a műsor.


Egyébként nagyon jó kis doboz. Egy cisco vagy philips boxot nem cserélnék le, pace esetén gondolkoznék, de horizonnál fényévekkel jobb. Jelenlegi hátránya hogy telekom optika területen megkötés nélkül 3, míg exUPC kábel területen maximum 1 igényelhető, ekkor is minimum feltétel az 500as net és a tv prémium csomag.

2020. ápr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát, hogy őszinte legyek, én ezt a médiaboxot a Vodafone főnökeinél üzemelném be, aztán telepítenék mikrofonokat, hogy hallgassam a megjegyzéseiket, anyázásukat.

Mert hát én is elég szaporán és gyakran anyázok, amikor a box kiírja, hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot, mert hát az nincs. Neki. Nekem meg van, probléma mentesen üzemel (Vodafone-tól, persze).

Ilyenkor tápfeszt ki, 8-10másodperc várakozás (gugolva, mert hát a box alacsonyan van...), aztán táp vissza és várunk a csodára, hogy feléledjen és megtalálja az internetet. Van, amikor nem, és lehet kezdeni elölről...

Jó esetben a tévé megy tovább, csak a műsorújság, a visszanéző meg a felvétel nem üzemel, rosszabb esetben semmi.

A műsorújság betűivel sem gondoltak az idősebbekre, kicsik és halványak.

Szívem szerint a kukába dobnám, csak akkor mit nézzek? De azt, aki ezt így elfogadta, jóváhagyta, azt páros lábbal rúgnám ki.

2021. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elég vacak. Nincs kedvenc csatornák lista, és nem lehet kitörölni sem csatornákat. Azokat is mutatja amik nincsenek előfizetve, hiába kapcsolom ki a beállításokban. Csak magyar nyelv van, kötelező hallgatni a buta magyar szinkront, nem lehet eredeti nyelvhez hozzáférni (ráadásul a feleségem nem is magyar). A távirányító is vacak, sötétben nem látszanak a gombok. Egy nagy csalódás.
2021. ápr. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!