Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítséget kérném! Mennyiért...

Segítséget kérném! Mennyiért tudom eladni az Xbox One S kontrollerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2019 decemberében vettem egy Xbox kontrollert, és kihasználatlanság miatt el szeretném adni. Mennyiért tudom eladni?

Játékokat nem tudok mellé adni, viszont a kontrollerhez akkumulátort tudok. Nagyon szép állapotban van.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 19. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél áron, 8-9ezer körül szoktak menni használtan. Media Markt-ban most 17-18 ezer. De szerintem vétek eladni pont ez miatt, és kitudja nem-e kell majd később, pl a mostani elromlik, vagy valakivel majd játszol. Nekem pl 3 is van, és még gondolkodom egy vásárlásán, mert van, hogy ennyi gyerek játszana egyszerre nálunk. Pedig 99%-ban csak a két fiam játszik a géppel.
2020. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
60 ezer forintért vettem, 5 hónappal ezelőtt... Biztos vagyok benne, hogy nem 8 ezer forintot ér. De azért köszi a tippet.
2020. ápr. 19. 18:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt lehagytam hogy egy Xbox One S-ről van szó! Azért lehet a félreértés! Elnézést kérek!
2020. ápr. 19. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de azt kérdezted, hogy mennyiért lehet eladni CSAK az Xbox ONE-s kontrollert, és nem a komplett konzolt.


[link]

2020. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Több sebből is vérzik a dolog, ami az én hibám! Sajnálom!

Kezdjük az elejéről, mert kicsit elrontottam: Mennyiért tudnám eladni a 2019 decemberben vásárolt Xbox One S 1TB-os kontrollerem, amihez nem tudok játékot adni, de a fehér kontrolleréhez tudok adni feltölthető akkumulátort.


Mégegyszer bocsánat, my fault!

2020. ápr. 19. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint elrontottad! :D Nem kontroller! Konzol !A kontroller csak az amivel irányítod.

Egyébként megnézve a vatera kínálatát, szerintem 50-ért simán felrakhatod.

2020. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A karantén hatása... :D

Köszi a segítséget, tényleg egyszerűen a kontroller nevet jegyeztem meg, és nem a konzolt. Mindegy...

Mégegyszer köszi! :)

2020. ápr. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!