Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a wifi a TV...

Miért nem működik a wifi a TV okosítóban?

Figyelt kérdés
Van egy android 5-ös TV okosító, eddig kiválóan működött, lehetett vele filmet nézni neten (meg minden olyat tud, amit egy androidos készülék tud), de tegnap óta nem akar rácsatlakozni a wifire. Beírjuk a helyes jelszót, és mindig a hitelesítésnél akad el. Mindig valami hibát ír ki, (asszem azonosítási probléma), és emiatt egyszerűen nem tud csatlakozni a wifire. Már mindent kipróbáltam, kihúztam a konnektorból egész éjszakára (az okosítót is meg a routert is), reseteltem a routert, csináltam gyári visszaállítást (hard reset) a TV okosítón, meg kb minden lehetséges dolgot kipróbáltam. Minden más wifis eszköz kiválóan működik ugyanarról a routerről, csak az okosító nem. Valaki szerint az a baj, hogy a router nem küldi rá az IP címet az okosítóra. Ezzel mit lehetne kezdeni? Vezetékkel (UTP kábel) viszont működik, de mindenképp wifis megoldás kellene, legalább a kijárási tilalom ideje alatt, mert csak a szomszéd településben lehet kapni UTP kábelt (amivel kipróbáltam kábel, az máshová kell). Szóval mi lehet a baja, hogy nem akar csatlakozni a wifire?

2020. ápr. 20. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Húzd ki, várj egy kicsit és dugd be vissza
2020. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van mobilneted, akkor telefonoddal csinalj hotspot-ot ha arra se csatlakozik fel akkor a kütyübe döglött meg valami
2020. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!