Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sötétek a videojátékok a...

Sötétek a videojátékok a tv-n. Miért?

Figyelt kérdés
Nemrég beszereztem egy full hd uhd 4k LG tv-t hogy a filmek mellett a ps4-emet is végre kitudjam használni. De sajnos rengeteg játék sötét.. hiába állítgatok bármit.. például egy unchartedbe ha bemegyek egy barlangba akkor semmit se látok holott igazából kéne (utánanéztem neten az adott részeknek, hogyan kéne kinézni) mit kéne beállítanom? eco módba játszok vagy élénk módba de már minden energiatakarékos szart kikapcsoltam... nagyon el vagyok keseredve hogy van egy jó tv-m de nem élvezhetem 100%ig

2020. ápr. 29. 17:29
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

ps4-et nem ismerem, de ilyen esetben a gammát szokás emelni 1-ről 1,5-1,7 közé mondjuk PC-n.


Esetleg ha hosszú/gagyi a kábel, lehet annyi veszteség, hogy sötétebb a kép.

2020. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!